Jitulinka
  (kontaktovat autora příběhu)
15. května 2022
Bolest

Samoživitelka

Dobrý večer. Jdu si sem trochu vylít srdce. Strašně mě mrzí, že jsem svým dětem připravila takový život. Jsem na ně sama a nemám prostě na to, abychom si někdy trošku vyskočili :/ . Syn si třeba dlouho přeje telefon a nemám z čeho mu ho koupit. Většina mého příjmu je na základní potřeby a na školu.

81 člověk vyjádřil účast.
už nemám jméno
  (kontaktovat autora příběhu)
8. června 2022
Nevím, ale tohle jsou stránky pro pozůstalé a umírající lidi. Tenhle příspěvek sem nepatří a určitě najdete někde na internetu nebo fb vhodnější stránky, kam ho napsat. Mimochodem, když tento nářek čtu jako vážně nemocný člověk, který denodenně bojuje o život a který přišel o všechny blízké a rodinu... a děti si ani nemohl kvůli vážným nemocem pořídit, tak mě to na těchto stránkách dokáže i velmi zasáhnou a úplně rozhodit. Řešit tu mobil pro syna... Já nevím co budu zítra vůbec jíst a nemám na léky na kterých mi závisí každodenně živo!! A nemá se o mě kdo postarat, když jsem reálně víceméně jen ležák a nezlvádám vůbec už život a samozřejmě nemám na žádnou pomoc a vy tu řešíte tohle. Fakt sem tohle vůbec nepatří a řešte to někde, kde jsou lidi přiravení to číst a kam to patří (nevím nějaké stránky pro samoživitelky, o alimentech, atd..)
Ivana
16. května 2022
Dobrý den Jitko
V každém případě v takovéto situaci nejste sama. Já jsem na tom podobně, i když mám jednoho synka.
Jako matka se mu snažím dopřát a splnit mu veškerá přání, ale s tím, kam se naše republika ubírá, mi ta no také nezbývají prostředky.
Nezbývá nám bohužel nic jiného, než přečkat tuto dobu alespoň tak, abychom měli na základní životní potřeby a doufat, že bude lépe.

In reply to by Anonym (neověřeno)

mivo
  (kontaktovat autora příběhu)
28. května 2022
.....dobrý den, zkuste mi napsat, milovo@atlas.cz, děkuji.