Anežka
7. září 2015
Truchlení

3 pohřby blízkých do roka

3 blízké osoby umřely do roka, 3 pohřby do roka, všechny jsem doprovázela na jejich cestě ... jak se s tím vyrovnat?

Marie
5. listopadu 2011
Také mě zemřeli 3 blízcí - bratr, maminka a dcera v tomto pořadí, během 4 měsíců. Možná nědky napíšu víc. Teď mi to nejde.

In reply to by Anonym (neověřeno)

Anežka
9. listopadu 2011
Ono to přijde, kdy budete moc psát. Já jsem pohřbila taťku po 4 měšíční agrestivní rakoviny, za dva dny babičku, která pro mě byla jako mámča a za rok na den dědu, jejího manžela, který měl agrestivního alzhaimera a k tomu jsem svobodná matka malého kluka. Jedinné co můžu ke všemu říct, že nevěřím přísloví "čas vše zahojí" čím je to déle po je jejich smrti tím je to horší .... strašně moc mi chybí
Magda
4. listopadu 2011
Dobrý den,
taky jsem měla tři pohřby během půlroku a to jsem byla těhotná. Bylo to hrozný a jako první mi umřel táta a pak dva strýčkové.:-( Taky se s tím vyrovnávám doteďka a jsou to 3 roky a nyní před 3 měsíci mi umřela náhle babička, kterou jsem našla doma mrtvou. Tak si říkám, že se s tím asi musí člověk nějak vyrovnat sám, je to moc těžký :-( Nikdy by mě nenapadlo, že tohle zažiju, člověk má v sobě hrozně velkou bolest, ale časem se snad trošinku utlumí. Musíme mít hodně síly v sobě, abychom mohli jít dál.