Misel
  (kontaktovat autora příběhu)
12. května 2021
Truchlení

Smrt sourozence, švagra, netere

Bude to pomalu rok, co ma milovaná sestra starší sestra odešla na oslavu narozenin své kamaradky..šla se svým manželem i se svou 12 letou dcerou navštívit známé, přátelé, poprat své kamarádce ke kulatinam a už se nám nevratila ani ona ani její manžel ani jejich dcera.....známý ke kterým šli měli problémy s rodinným prislusnikem který byl natolik nelidsky ze si spory s rodinou šel vyřizovat v dobu oslavy narozenin a nebral ohledy na lidi kolem na lidi kteří s tím neměli nic společného kteří šli jen poprat oslavenkyni...krome me rodiny zabil i dalších osum lidi..je to nepopsatelný pocit, ta bezmoc, ta bolest, ten vztek co den a den prozivam nejen já ale i ma mladší sestra, mi rodice, známý, kamarádi....nevím co dělat, nevím jak dal žít, jak fungovat....umřeli jen proto ze byli ve špatnou dobu a na špatném místě a proto ze mezi námi jsou lide kteří kvůli pomstě nekoukaji doprava, doleva a působí bolest i lidem kteří za nic nemůžou... Zničil nám cely život a doufám ze za to bude řádně potrestán i když žádný trest tu bolest co mám nezmirni

85 lidé vyjádřili účast.
Misel
  (kontaktovat autora příběhu)
12. května 2021
Byli to mládí lidé, kteří měli život před sebou a jejich dcera? Ma milovaná neteř pouhých 12 let , ještě dítě, které za nic nemohlo tak jako i její rodiče, upálil je zažívá, nedal jim vůbec šanci.. Myšlenky na to co prožívali me dohaneji k šílenství, je mi z toho hrozně a někdy si snad ani nechci připustit ze už nejsou mezi námi...tolik trápení, bolesti a smutku mám ze nevím jak s tím žít dal..