Přidat komentář

Reagujete na příspěvek

Michaela
  (kontaktovat autora příběhu)
2. března 2024
Truchlení

Odešel syn

Dobrý den. Prosím hledám pomoc kde to jde.. Je to 8 měsíců co mi tragicky zemřel syn 34 let. Posledních pár let nežil šťastně, vyhýbal se kontaktu se mnou,i s rodinou. Neviděla jsem ho před smrtí 2 roky. Psala jsem, volala..nereagoval. Byla jsem zoufalá, strašně se o něho bála a moc mi chyběl. Usínala jsem a vstávala s myšlenkou jestli má kde spát, co jíst..jestli je v pořádku. Jako máma jsem nejspíš selhala..hledám chyby od jeho narození, co vše jsem měla a mohla. Vinu vidím na mé straně..vždyť máma každému chybí. Jeho smrt je poslední kapkou. Odešel bez rozloučení, bez objetí. Nemám sílu na nic..jediné mé přání je už se nevzbudit. Vím, že vše chce čas, ale moje bolest se naopak prohlubuje víc a víc. Léky mne tlumí, nesoustředím se na práci, klepu se a je to ještě horší. Hledám cestu k synovi..ještě alespoň jedno objetí! Jednou zase slyšet mamko mám se dobře. Čekala jsem na to poslední roky a teď už není na co čekat, ani doufat. Prosím promiňte, ale jak mám žít dál. Moc děkuji Michala

Napište svoji reakci

Zadejte jméno nebo přezdívku.
Mohou vás čtenáři příběhu kontaktovat?