Přidat komentář

Reagujete na příspěvek

In reply to by Anonym (neověřeno)

Henrieta
19. května 2023
Dominik, tak už je po tom pohrebe. Dnes je piatok, o 15.30 h bol ten pohreb. Všetci to zvládli, ale mama zosnulej - 72 ročná žena si poplakala a hovorila "dievčatko moje". Najviac ľúto mi bolo tej 12-ročnej dcérky zosnulej. Dala som jej taký malý darček na tom pohrebe - takého malého anjelika v krabičke. Snáď ju to aspoň trochu poteší. Viete - táto zosnulá 40-ročná Janka si urobila aj vysokú školu, zakladala také materské centrum, dala si opraviť rodinný dom, kúpila auto a odkúpila si aj záhradku, aby mohla s deťmi stráviť čas. A zrazu tu už nie je. Proste hrozné. Kňaz pri vysluhovaní pohrebu hovoril o nádeji na vzkriesenie. Preto kresťania to majú asi ľahšie, lebo majú nádej, ktorú im dáva P. Boh. Tak snáď sa so všetkými zosnulými stretneme, ja si to tiež prajem, aj vám prajem, aby to tak bolo, skúste tomu veriť. Proste telo sa rozpadne na prach, ale duša žije. Je to svet duchovný a myslím si, že neveriaci človek ani neexistuje, každý na niečo verí, niekto v Boha, niekto v anjelov a tak. Áno, je to ťažké bez drahých zosnulých tu zostať, ale na druhý svet ideme všetci. Heňa

Napište svoji reakci

Zadejte jméno nebo přezdívku.
Mohou vás čtenáři příběhu kontaktovat?