Přidat komentář

Reagujete na příspěvek

In reply to by Anonym (neověřeno)

Henrieta
15. května 2023
Dominik, ešte by som chcela niečo napísať. Včera zomrela nečakane mojej dobrej kamarátke sestra Janka. Mala len 40 rokov, odišla nečakane, v sobotu si ľahla do postele a ráno sa nezobudila. Moja kamarátka je úplne zničená, včera mali ísť obidve do divadla a prišla náhla smrť, ktorú nikto nečakal. Táto Janka má 2 menšie dievčatá - 8 ročné a 12 ročné. Moja kamarátka má ešte 70 - ročnú mamku, ktorá je chorá (cukrovka). Svojho otca stratila ako 18-ročná, pred dvoma rokmi kamarátka pochovala aj svojho manžela, ktorý bol od nej starší o 25 rokov. Kamarátka má 47 rokov, jej muž mal 73 rokov. Bol dlhodobo chorý, dostal v nemocnici infekciu, mal choré srdce, cukrovku a tak. Zvláštne je to, že včera boli 2 roky, čo tohto manžela pochovala a v ten istý deň - teda včera zomrela jej sestra. Je to ako v zlom sne. Kamarátkina sestra bola dobrý človek a zakladala aj u nás v dedinke Materské centrum Luskáčik. Všetci ju mali radi a zrazu tu už nie je. Snažím sa byť podporou aspoň kamarátke, my sme boli aj spolužiačky a sedávali sme spolu v jednej lavici. Henrieta

Napište svoji reakci

Zadejte jméno nebo přezdívku.
Mohou vás čtenáři příběhu kontaktovat?