Přidat komentář

Reagujete na příspěvek

renata
12. dubna 2023
Truchlení

umírá mi maminka

Mamince je 83 letů jinak zdravá nic, jen jsem zjstila, že ktvácía je popřechodu - posllalaksem jikesvé gynekoložce a - výsledek-operace -hned MOtol, tam i ozařování , jdn při ozařování neřekli kolik má cypéít cody aby se zobrazilo, to co ozařovali. ale neřekli vůbec nic.,což se mi moc nelíbilo, Mamka zvkliádala myslím dobře, je začátek vprosinci kontrola u onkožky --nic a přijedeme na vánoce a zánětldvin a penicilin... a CT- a tam prý našli že tam je metastáza či co..- V8nocue jsem byla sama.mamka v nemicnici -os ledna už ji chydtají na paliativní doktorkuu.At jedenemještě do Prahy aPOtom žádost o dxávky pomoci, začaly chodit sestřišky apostupně se zhoršovala.přez polohovací postele, a nechci ano vidět-tedmisla na inzernu zase zánět le.dvin ated je v nemocnici zítra na paliaivní ze nemá moc času. Tak mi je smutno, hnusně¨ZTRÁCÍM MAMINKU a brečím. tady je celý dům, zahrada o věechno se stihla starat, mě to jde pomalu, jsem postižená .jkoby zlomení noha, je mi smutbo. jsem sama sama, sourozence nemám.

Napište svoji reakci

Zadejte jméno nebo přezdívku.
Mohou vás čtenáři příběhu kontaktovat?