Přidat komentář

Reagujete na příspěvek

Hanny
  (kontaktovat autora příběhu)
21. května 2023
Svuj pocit viny si v sobe nesu uz dva roky,tusila jsem ze neco neni v poradku po manzelove,, pracovnim urazu,, on to vlastne ani uraz nebyl vzdy me odbyl ze ma narazena zebra ze to boli dlouho,podvedome jsem citila ze je neco spatne nenechal se presvedcit aby sel k doktoru,byl covid bal se aby mi neco neprinesl domu ,ubehlo 6,7 mozna osm tydnu menil se mi pred ocima,byl posmutnely,byl jiny stale me presvedcoval ze bude vsechno v poradku a ja ho porad presvedcovala,zacal byt velmi unaveny a stezoval si na bolesti zad,to strasne pondeli kdyz pro me prijel do prace byl zvlastni jako zarazeny a jen mezi reci prohodil ze ho boli ty zada a na prsou ze tahal tezke veci,po delsim hovoru slibil ze uz se rozvolnuje covid je na ustupu ze pujde k doktorovi,po navratu domu delal veci jinak nez vzdycky kdyz jsem na nej uhodila co mu je,najednou mi rekl ue ma tupou bolest pod levou lopatkou vydesilo me to okamzite jsem chtela volat rychlou zakazal mi to rekl ze si odpocine vezme prasek na bolest,chvili lezel pak rikal vsechno je fajn,mel hlad najedl se povidal si se mnou a uz se mi zdal i trosku vesely,byl na pocitaci porad jsem se ptala jak mu je,rikal dobry,to uz bylo pred pul desatou vecer,jen jsem si odbehla na zachod 2 min.zarazilo me zvlastni chropteni,zvlastni zvuk myslela jsem ze zvenku sla jsem se podivat a v tom si vsimla manzel,chroptel ,hlavu zvracenou dozadu,byl bezvladny ale jeste pri vedomi kmitali mu zornicky strasnou rychlosti,pak zacal strasne zvracet tolik jsem se bala aby,se neudusil zvratkama drzla jjsem mu hlavu a cele telo v poloze aby,se neudusil pak se jeho telo vzepjalo a zhroutil se z te zidle ve zvlastni zkroucene poloze,uz nemel tep byl bily bez znamky zivota vedela jsem ze je konec,prijely,dve zachranky oznamily mi ze na 99% ho nezachrani presto se pres hodinu snazili,rekli mi ze smrt byl tak strasne rychla ze ani oni by mu nrpomohli,neverim myslim zr me chteli jen uklidnit,pri manipulaci s tezkym bremenem do schodu si poskodil aortu a srdceni,chlopen skoro dva mesice s tim zil,smrt byla rychla tak nahla,necekana vycitam si co jsem mela co jsem mohl mohl tu byt zdravy,urostly chlap plny,sily a chuti do zivota,tolik jsem toho zanedbala mimo bolesti a smutku z jeho ztraty me nici moje vlastni vycitky a svedomi...nikdy si to neodpustim....

Napište svoji reakci

Zadejte jméno nebo přezdívku.
Mohou vás čtenáři příběhu kontaktovat?