Přidat komentář

Reagujete na příspěvek

In reply to by Anonym (neověřeno)

Hanny
  (kontaktovat autora příběhu)
31. prosince 2022
Dominiku uz jsme nekolikrat byli v kontaktu uprimne je nas moc co to dal nezvladaji ja jsem po 19 a pul mesicich temer uplne na zacatku,jeste nejsem schopna prijmout fakt ze tu muj manzel se mnou neni a uz nikdy nebude,ta bolest a neskonaly smutek zustava,verte mi nezvladam,letosni vanoce uz byly pro me druhe,a byly horsi ,vitat Novy rok bez nejdulezitejsiho cloveka meho zivota nelze,vsechno co prichazi mi nahani hruzu,bojim se ze mi dojdou sily postarat se sama o sebe a nase dva pejsky,ktere manzel miloval,nasla jsem nekolik skupin na internetu se stejnym osudem a verte te bolesti a zoufalstvi ze ztraty milovanych vsech vekovych skupin od miminek je strasne,nevim a netusim co se deje ale odchazeji stale mladsi lidicky,deti na techto strankach si lide neskutecne pomahaji,rozumi si,nikdo se nepta protoze kazdy,vi co ten druhy proziva,vzajemne se vsichni podporuji a davaji si silu,je to vsechno strasne bolestne ale na tech strankach si clovek uvedomi ze v tom neni sam....hodne sil do Noveho roku....

Napište svoji reakci

Zadejte jméno nebo přezdívku.
Mohou vás čtenáři příběhu kontaktovat?