Přidat komentář

Reagujete na příspěvek

Mourinka
  (kontaktovat autora příběhu)
6. listopadu 2022
Dobrý den, nemám sama sílu psát nic "moudrého",ale přišlo mi blbé že tu nikdo neragoval, tak proto píšu. Bohužel to vám tu nikdo neřekne, jestli jste tomu mohla nějak zabránit. Nikdo tu přeci neví, jak ta vaše komunikace probíhala, ani tu asi nebudou lidi znát ty okolnosti zmíněné paní Aničky. Ted už s tím nic neuděláte. Je to smutné, ale spoustě lidem na světě je tak moc zle, že opravdu když okolí nepomůže (nebo dost), tak odejdou. A někdy asi, i když okolí pomáhá... Jinak - pocit viny, pokud člověk za něco může, tak je i správný a očistný a díky němu lidé také rostou a mění se, ale to ví vždy každý sám nejlíp uvnitř, jestli se měl zachovat v něčem jinak. To nemůže říct nikdo z venčí. Zkuste si najít na Youtube nějaké meditace, kde se spojíte sama se svým vnitřkem a zpracujete to. Na youtube je toho spousta :) Pokud je ten pocit viny nějaký pak i dlouhodobý a čověka užírá dlouhodobě, tak jsem viděla, že jsou tam i přímo meditace na vinu. Minimálně ty meditace pomůžou člověka zklidnit... Mám ráda třeba kanál "Vzorec pro život", protože ta paní má moc příjemný hlas a projev, tak si to tam můžete najít. Nechci vám tu psát žádné domněnky ani planou útěchu, když o případu navíc nic nevím. (Mně to nepomáhalo, ani nepomáhá, tak to nedělám ani já... ).

Napište svoji reakci

Zadejte jméno nebo přezdívku.
Mohou vás čtenáři příběhu kontaktovat?