Přidat komentář

Reagujete na příspěvek

In reply to by Anonym (neověřeno)

Hanny
  (kontaktovat autora příběhu)
6. listopadu 2022
Dobry den Dominiku par prispevku jsme si uz vzajemne napsali,a ja znovu opakuju za vas za vase slova neodsuzuju,pisete co citite a po pravde kazdy z nas kdo prisel o milovaneho cloveka si tuhle otazku proc on a ne nekdo jiny,je to trosku nefer vuci vam odsuzovat vas a ano mate pravdu ,generace lidicek narozenych pred nasi generaci se doziva vysokeho veku ,generace nase predevsim muzi odchazeji velmi mladi,neni to nici vina je to jen proste nefer,a ano mate pravdu muj manzel.odesel nahle 11 dni pred svymi 63 narozeninami a taky si.kladu otazku proc prave on do te doby ,,zdravy ,absolutne vitalni,,clovek taky si rikam mel dostat jeste sanci minimalne ,10,15,20 let,taky jsem si prvnich par mesicu po jeho odchodu na ulici,v obchode,v mhd rikala proc on a mela jsem pocit ze lidi okolo sebe nenavidim,myslim ze to ma kazdy ,ne kazdy to prizna,nase pocity jsou pocity z psychickeho rozpolozeni ze ztraty blizkeho,neni to nic osobniho proti nikomu,protoze mi nejsme zli mi jsme jen nestastni...a tak by nas meli ostatni kdyz ne chapat tak se alespon snazit pochopit.....zkusim vam poslat odkaz jeste na jine stranky a skupiny,mozna vam pomuzou najit trochu klidu v sobe,pochopila jsem tam ze existuje jeste daleko vetsi bolest nez kterou prozivam treba prave ja....

Napište svoji reakci

Zadejte jméno nebo přezdívku.
Mohou vás čtenáři příběhu kontaktovat?