Přidat komentář

Reagujete na příspěvek

In reply to by Anonym (neověřeno)

Henrieta
29. září 2022
Dominik, možno, že tá dotyčná pani nemá city alebo má tvrdú povahu. Ja som pravý opak, ja súcitim s ľuďmi dosť. Moja babka a dedko a prababka mali cez 80 rokov keď zomreli, tam som to brala tak normálne. Ale nikdy ma nenapadlo, že mama pôjde o 23 mesiacov za babkou (svojou mamou). Kričala som od bolesti a musela som utekať k obvodnému nech mi dá niečo na upokojenie, lebo som to nezvládala. A musela som chodiť do práce a ostali mi 2 menšie deti, o ktoré som sa musela starať. Veľa mi pomáhal otec. Ešte ho mama prosila nech mi pomôže, že ona mi pomôže keď príde z nemocnice domov. Bohužiaľ v nemocnici zomrela. Schudla som vtedy 10 kíl. Mala som síce oporu v rodine, ale strašná bolesť na duši to bola. Voľakedy som bola veselá a teraz je zo mňa troska. Najradšej by som aj s deťmi šla za ňou, ale nedá sa to. Mám tu ešte 72 ročného otca a čím má bližšie k hrobu, tým sa viacej o neho bojím. Mám ho rada. Neviem si život bez neho predstaviť. Rakovina mamu zabila. Nemôžem jej už nič povedať. Hrozné. Henrieta

Napište svoji reakci

Zadejte jméno nebo přezdívku.
Mohou vás čtenáři příběhu kontaktovat?