Přidat komentář

Reagujete na příspěvek

Henrieta
25. září 2022
Milý Dominik, Boh podľa životopisov svätých existuje. Moja mama bola tiež veľmi veriaca žena. Aj môj dedko. Aj nás tak vychovávali - podľa viery. Boha nevidíme, pretože je to čistý duch, ale po smrti by sme mali ísť na Boží súd. Jedna rakúska mystička tvrdí, že duša po smrti vidí veľké svetlo a sama si vidí aj svoje prehrešky. Skúste si prečítať životopisy svätých, je to zaujímavé alebo pozrieť napríklad film: Fatima 2020 alebo Nebo nie je výmysel, Zázraky z neba a možno tomu budete veriť. Ja som na druhom brehu zatiaľ nebola, ale mám z toho strach, pretože umieranie je to najťažšie v našich životoch. Čítala som jednu knihu, volá sa to Stála som pri bráne neba a pekla. Je to o jednej žene, do ktorej udrel blesk (veľmi zaujímavý ale hlavne skutočný príbeh) a ona dnes žije v Bogote (hlavné mesto Kolumbie), škoda, že je to tak ďaleko. Na youtube má aj videá, ona ten svoj príbeh vyrozprávala do celého sveta. Bola aj na Slovensku - v Žiline a Trnave, volá sa Gloria Polo. Dajte si do googlu jej meno a uvidíte čo sa vám zobrazí. S pozdravom Henrieta

Napište svoji reakci

Zadejte jméno nebo přezdívku.
Mohou vás čtenáři příběhu kontaktovat?