Přidat komentář

Reagujete na příspěvek

In reply to by Anonym (neověřeno)

Mourinka
  (kontaktovat autora příběhu)
22. října 2022
Jestli jste četla, co jsem tu napsala, tak asi musíte chápat, že nemůžu pracovat, pochopitelně (ani jsem nikdy nemohla, jsem nemocná od dětství) a že nemám jak ani za co žít... závisla jsem na rodině, jak materiálně, tak veškerou pomocí a péčí o mě... takže prostě nemám jak tu být. neptjete se mě co budu dělat, když píšu, že jsem na tom tak, že se nemám jak zachránit ani nemám koho už poprosit o pomoc... proto jsem na tom samozřejmě i psychicky strašně a zdravotně, to ani nemluvím. Jo a jsem bez jídla už.. co si jako myslíte, já tu píšu že se nemám jak zachránit a jediný, co je, že mě tu politujete nebo tomu někdo dá "laik". To mě opravdu nezachání, naopak je to pro mě šílené zjištění... že jsou lidé až takhle lhostejní a nechá mě tu společnost úplně zbytečně umřít... asi hladem, protože jsem nepřila na to, jak se zabít, bezbolestně, abych netrpěla a jen se nepoškodila, což se bohuže sebevrahům často děje. Jenže v největším zoufalství člověk to stejně udělá, protože prostě není zbytí a nebude čekat na smrt hlady... Nejvíc jsem se bála přesně tohoto, že na to vše zůstanu sama a nebudu mít nikoho žádnou oporu a pomoc umřu tu kvůli tomu a sama... a přesně to se děje. A to nejsem smrtelně nemocná, ale jsem vážně nemocná a dlouhodobě na tom zle a už prostě bez všech a bez pomoci bez které se vůbec neobejdu a nemám jediný důvod žít, mám jen milion důvodů proč umřít, nemám na zemi nic než peklo a nekonečné utrpení... Nemám ani léčby, protože se ani nedostanu k doktorům, takže se samozřejmě můj stav jen zhoršil a nepostarám se vůbec o sebe a svůj život a všem je to jak vidět úplně putna. Klidně mě tu v tom svět nechal, tak jak to asi tak dopadne...

Napište svoji reakci

Zadejte jméno nebo přezdívku.
Mohou vás čtenáři příběhu kontaktovat?