Přidat komentář

Reagujete na příspěvek

Mirka
  (kontaktovat autora příběhu)
5. září 2022
Doprovázení

Setkání s duchy a nečekané návštěvy od sousedů

Přeji krásný večer. Moje nevlastní stará teta (93) již jen leží v domácí péči (jsem v Rakousku, tak je placená 24 hodinové péče osobní ošetřovatelkou - také rodinou), ale byly jsme spolu s ošetřovatelkou a teta občas mluví s někým ze spaní. Mluví s rodinou atd. Ráda bych se zeptala, zda někdo, jako já, viděl v noci nejbližšího zemřelého umírající tety - manžela a osoby ženského pohlaví (žena bez výrazu v obličeji, s bílou kápí a delšími vlnitými vlasy) s pozitivní energií. Dále bych se zeptala. Jednou jsme tetě volaly záchranku, jelikož min 20 minut nereagovala a mluvila z agonie, že má bolesti. Mezi sousedy se to samozřejmě rozkřiklo a přišla jedna sousedka za 14 dní a říkala tetě, jak je ráda, že to dobře dopadlo. My byly rády, že na to teta zapomněla. Nerada bych tetu opět vystavila podobnému stresu. Je lepší ji takové návštěvy z naší strany zakázat, nebo povolit ( netušíc s čím nějaká sousedka opět přijde ). Teta sice vnímá, že někdo přišel, ale je to pro ni vysilující a reaguje pouze ano, či ne. Předem děkuji za odpověď

Napište svoji reakci

Zadejte jméno nebo přezdívku.
Mohou vás čtenáři příběhu kontaktovat?