Přidat komentář

Reagujete na příspěvek

In reply to by Anonym (neověřeno)

Henrieta
28. srpna 2022
Milý Dominik, tá moja švagriná už skoro o svojho manžela a teda môjho brata prišla. Pred 5 rokmi mal môj brat operáciu slepého čreva, skoro zomrel, prišiel v hodine 12-tej. Bolo to pred Vianocami a 3 týždne strávil v nemocnici. Švagriná za ním chodila, ale absolútne na nej nebolo vidieť, že by sa o neho nejak bála. My doma - moje deti, otec a ja sme chodili každý deň za ním, čo sme sa tak báli o neho. 3x ho lekár musel uspávať a čistiť mu čreva, lebo tá rana, ktorú mal mu mokvala. Nakoniec na 4 krát ho kompletne zašil a potom šiel brat domov. By som naozaj bola zvedavá, čo by švagriná robila, pretože mala v tom čase 3 malé deti a úver na krku. Teraz ide brat na operáciu kolena (menisku). Dúfam, že bude všetko o.k., pretože pochovávať kopec ľudí je nadľudské sily. Moja babka a mamka zomreli po sebe. Babka však už mala 83 rokov, ale mama len 63. V priebehu 23 mesiacov umreli obe. Keď mi bude zomierať otec, tak to fakt nezvládnem. Hrozne sa toho dňa bojím. A máte pravdu. Svine si tu žijú a dobrí idú. Aj moja mama bola dobrá žena. Henrieta

Napište svoji reakci

Zadejte jméno nebo přezdívku.
Mohou vás čtenáři příběhu kontaktovat?