Přidat komentář

Reagujete na příspěvek

In reply to by Anonym (neověřeno)

Světlana
  (kontaktovat autora příběhu)
26. srpna 2022
Paní Jano, přijměte mojí upřímnou a hlubokou soustrast. Měly jsme s Haničkou takový plán, nápad, že by bylo dobré se vzájemně sejít. Nikdo se nepřidal, i když pár lidí se ozvalo přes e-mail. S Haničkou jsme se párkrát sešly, ona ale zatím moc nechce mít kolem sebe lidi, takže jsme v dennodenním kontaktu alespoň elektronicky. Ráno si napíšeme, a tak víme, že jsme se zase vzbudily, odpoledne a večer zase probíráme kde co. Já jsem z Prahy, pokud máte chuť se někde potkat, budu ráda. Třeba přesvědčíme i Hanny, aby se k nám přidala. Nějak je mi poslední dobou nejlíp mezi lidmi, kteří mají stejnou zkušenost. Ti šťastnější mi rozumí čím dál míň, nebo možná je to jen můj pocit, těžko říct. Tak uvidíte, jak se budete cítit a jestli budete mít chuť, kontaktujte mě. Jinak mi nedávno doporučila také jedna z nás, která mě oslovila na těchto stránkách, facebookovou uzavřenou skupinu Vdovy a vdovci s dětmi (i bez). Tak jestli jste na facebooku, zkuste se tam přihlásit, pokud to nepomůže, jistě neublíží. Světlana

Napište svoji reakci

Zadejte jméno nebo přezdívku.
Mohou vás čtenáři příběhu kontaktovat?