Přidat komentář

Reagujete na příspěvek

Vendy
  (kontaktovat autora příběhu)
27. července 2022
Bolest

Chci umřít a je mi jen 16

Ahoj je mi 16 let a už si myslím že by můj život měl skončit víte někteří lidí mají taky takoví pocit ale omlouvám se ale myslím si že chodit spát s pocitem že jsi na hovno a k hovnu s prominutím ale nevím jak to mám ukončit můj strach mi to nedovolí podřezat to asi nedokážu skočit pod vlak taky ne ale můj mozek mi říká že my na tomhle světě nejsme vítání mám pocit ze jsme blázen když tak brzo přemýšlím o smrti ale když si vezmu dětství jsem neměla špatné takže nechápu proč ale tady jde o to že tohle ze mě udělali lidi, lidi mi dali ten pocit to že jsme hnusná tlustá holka na hovno a já si to začala říkat taky a je to bohužel pravda a taky nemám žádné kamarády po vysvědčení už jsme je neviděla a neodepsali takže jsem zjistila že to byli kamarádi v rámci jenom základky a nic jinýho což mě mrzí aj u některých lidech bych to neřekla na konci devítky což bylo úžasný den který se stal 31.6.2022 a byla jsme ještě s nimi venku a už 1.7.22 se nikdo neozval jo jen pak jedna kámoška co chtěla něco ale neboj nebyla jsme tak blbá abych ji pomohla když mě jen využila a chtěla to udělat znova. Nejhorší je že aj rodina mi dává ten pocit to že jsem k hovnu a to je já tom nejhorší mrzí mě že máma přišla o dítě a já byla tak kterou si vymodlila a šla do toho znova a povedlo se jen s části a já ji tady dělám samé problémy.

Napište svoji reakci

Zadejte jméno nebo přezdívku.
Mohou vás čtenáři příběhu kontaktovat?