Přidat komentář

Reagujete na příspěvek

Nemám jméno
  (kontaktovat autora příběhu)
23. června 2022
Ahoj Cigánko :) Na jednu takhle mladou holku je to fakt moc. Píšeš dost zmateně, lidé se v tom asi moc nevyznají, ale i tak je poznat, že takovýto osud nemá mít žádné dítě. (Sama mám extrémně těžký osud taky už od dětství, ale zase jinak). Nevím ani co napsat, pokud jsou ty věci pravda, prostě je to zlý… Na spoustu věcí, co se lidem dějí, tak ani nejde napsat něco, co toho člověka spasí. Snaž se ze všech sil se postrat o své dítě, ať nikdy nedopadne jako ty, ať má rodinu a vaší lásku a péči. I když je mi jasné, že při tom, co jsi prožila to taky nemusí být lehké to zvládnout. Když sama nemáš za sebou hezké dětství. A nejsi jediná, kdo zná od lidí jen zradu a totální svinstva a tak dále (i já to tak mám) a kdo nikomu už nevěří, atd. Jenže to samotné vědomí ti asi nijak nepomůže. Zkus třeba najít nějakého terapeuta, ke komu bys mohla chodit a svěřit se. Jen mě zradili teda i ti. Ale třeba budeš mít víc štěstí.. Po tom, co jsi prožila, bys měla mít terapii a samozřejmě i blízké lidi s kterými o tom všem můžeš mluvit.. Jen - sama vím, jak je to těžké najít :(

Napište svoji reakci

Zadejte jméno nebo přezdívku.
Mohou vás čtenáři příběhu kontaktovat?