Přidat komentář

Reagujete na příspěvek

Erman
  (kontaktovat autora příběhu)
7. května 2022
Prognóza

Život je nádherný.

Ahoj..

Již nejakou dobu chodím po doktorech, nemocnicích atd, ale nic mi nikdy nezjistili, vzdy me poslali domu s tim, že jsem nejaky blazen. Za poslední pulrok jsem tam byl více jak 10x, možná více.

Ted vim, že se muj čas bliži.Doktori me nechteji uz nikde vysetrit, i kdyz se muj celkovy stav zhorsuje.

Mam potíže se stolicí ( pres 20 dní jsem nebyl na WC), bušení srdce kdy mi preskakuje z vysokeho tepu na nizky tam a zpet, bez zjevne priciny.A to behem nekolika sekund.

Zacal jsem mit problemy s mocenim, nejdriv polynurie a potom oligurie.

Ted citim, jak mi selhava srdce, jsem uplně bez energie, špatně se mi dýcha, hlavne pri lezeni.

Všechno to připisují mým psych.problemum, ktere mam.

Byl jsem v praze ( vojenska nemocnice), Litomerice, Naposled jsem byl v nemocnici v Ustí nad Labem, kde me poslali domu s tim, že mi neudelali ani RTG hrudniku.Prisel jsem tam s celodenni dušností, kterou mám doted.Pripsali to uzkosti a dali mi jen Lexaurin.Nepomohlo to, v noci jsem se trapil, citil jsem vnitrni tres celeho tela, a citim ho az doted.

Zdravotnictví v ČR selhalo.

Jsem strasne unaveny a nemam energii na nic.

Bojim se smrti, a vím že už není kam jít.Musim to přijmout, ale je to strasně težké.

Bojim se tak moc, doufám že existuje posmrtný život, nechci upomenout v totalní neexistenci a zapomnění. Proc se to musí dít zrovna mě?Proč ja. Co se pokazilo?

Jak to zvládne moje máma, segra a hlavne bratr, o ktereho se musim postarat?

Chci tak moc žít, chci se postarat o rodinu, vytvořit vlastní rodinu, splnit si sny, prožít další krasné momenty, život je tak krásný.

Užívejte si svého života a hlídejte si svoje zdraví, nikdy nevíte, co se muže stát.

Ja poslední dny prožívam jen v utrpení, bolestech, ale a to aspon s bratrem.

Ten je mi oporou.

Rad vzpomínam na věci, které jsem si v živote prožil, a to udalostí spojené s rodinou.

Vzdy se usmeju, když si vzpomenu na okamžíky se svojí sestrou, bratrem.

Miluju svoji rodinu, není nic vic než rodina a zdraví, važme si toho.

Napište svoji reakci

Zadejte jméno nebo přezdívku.
Mohou vás čtenáři příběhu kontaktovat?