Přidat komentář

Reagujete na příspěvek

In reply to by Anonym (neověřeno)

Hanny
  (kontaktovat autora příběhu)
16. dubna 2022
Dekuju pani Majko za vasi podporu,ja bohuzel odpocitam spolecne dny,zbyvali nam posledni tri tydny spolecne stravenych dnu,muj manzel neodesel.na nemoc ,na blbou nahodu v praci,neprikladal tomu zadny vyznam i kdyz poslednich par dnu urcite tusil ze je neco spatne,ze je neco jinak,nikdy nechodil k doktorum,veril si a vsechny zdravotni problemy zvladal vlastnim pricinenim,byl v plne sile a strasne chuti do zivota mel tolik planu,tolik toho chtel stihnout,vzdycky jsem byla zdravotne ten slabsi ja jeste posledni den mi rikal mas me ja se o tebe postaram,a pak najednou...najednou byl konec,trvalo to jen par minut,dodnes to vidim,dodnes mi zni jak jsem ho prosila aby,to nevzdaval a zustal se mnou,citim vycitky ze jsem ho nepresvedcila jit k doktorovi....vedela jsem roky predtim ze nesmi odejit driv nez ja vedela jsem ze to nezvladnu....a bala jsem kdy pomyslet na to.kolik je nam let....byl silny s poskozenim aorty,kdy si.myslel ze ma nastiple zebro zil tak dlouho dokud jeho srdicko a organizmus zvladali,10.5.se udelal krasny horky letni slunickovy den,nezvladl to....tolik to boli....

Napište svoji reakci

Zadejte jméno nebo přezdívku.
Mohou vás čtenáři příběhu kontaktovat?