Přidat komentář

Reagujete na příspěvek

Hanny
  (kontaktovat autora příběhu)
11. února 2022
Dobry,den pani Majko,sdilim vasi bolest a hluboky zarmutek,verte ze vam rozumim vcera to bylo devet mesicu co mi nahle behem male chvilicky zemrel manzel v naruci,bylo moje vsechno...neni jediny den ktery bych neprotrpela, neni jediny den ktery bych temer cely neproplakala,nezvladam udel opustene zeny,mm problemy se spankem ,temer nespim,nasla jsem si na techto strankach kamaradku ktery stejny osud potkal jen o mesic driv nez me,jsme pisemne v kazdodennim i nocnim kontaktu,stala se soucasti meho smutku protoze ona vi a rozumi,moc mi pomaha vypsat se ji z mych pocitu a vzajemne se drzime ,,nad vodou,,kazdy to proziva jinak a po svem,nekolikrat denne mluvim s manzelem a prosim ho at mi da silu...vim co by jsme mely a co musime,jen jsem jeste nenasla odpoved jak...verte ze i ja jsem psychicky na uplnem dne a nic od smutku a bolesti z te obrovske ztraty nepomaha,chybi mi cim dal tim vic...drzte se prosim a verte ze je nas hodne ktere na vas mysli....pokud budete chtit muzete me kdykoliv kontakatovat pres email...sdileni bolesti pomaha....

Napište svoji reakci

Zadejte jméno nebo přezdívku.
Mohou vás čtenáři příběhu kontaktovat?