Přidat komentář

Reagujete na příspěvek

Hanny
  (kontaktovat autora příběhu)
28. září 2021
Truchlení

Nekoncici smutek

Vracim se na tyto stranky ,vracim se casto ve snaze ze najdu odpoved nebo radu jak zmirnit bolest ze ztraty manzela.Ani jedno z toho nenachazim a tak mam otazku jsem na tom tak spatne psychicky jenom ja ?4 mesice a 19 dni kdy me manzel nahle opustil je to pro me v mem dosavadnim zivote to nejtezsi s cim se dnes a denne probouzim a ,,usinam,,...usinam s myslenkami na moji lasku ktera tu uz se mnou neni,nedari se mi rozumem oduvodnit proc prave on a neumim si zduvodnit ze stejne jako ostatni ktere to potkalo,se s tim musim nejak vyrovnat..nejde mi to,vsechno co delam ,delam protoze musim ,delam to automaticky,ale vzdy za vsim,navrat z prace,z venceni,z nakupu odkudkoliv nasleduje neskutecne zoufalstvi nekonecny plac bolest a smutek a popravde cim vice se vzdaluji 10.kvetnu tim vic to boli a citim se hur,nemyslim si ze cas je to co pomaha,mozna jsem hysterka,mozna jsem neschopna ale mam pocit ze bez sveho manzela neumim zit...zivot bez neho mi nedava zadny smysl a pocit cehokoliv,citim jen prazdnotu a smutek....

Napište svoji reakci

Zadejte jméno nebo přezdívku.
Mohou vás čtenáři příběhu kontaktovat?