Přidat komentář

Reagujete na příspěvek

Henrieta
14. září 2021
dobrý deň, moc ma to mrzí, čo sa stalo synovi. Pre vás to musí byť ťažké, keďže je to vaše dieťa. Bohužiaľ občas sa stáva, že dieťa zomrie skôr ako rodič. Moja prababka si tiež pochovala dcéru, ktorá dostala rakovinu. Bratranec mojej mamy tiež pochoval dcéru - mala 34 rokov, 2x sa jej podarilo rakovinu prekonať a na tretíkrát to šlo veľmi rýchlo. Jej rodičia sa ešte z toho nespamätali a to už bude 5 rokov. To bola moja sesternica. Život je strašne krutý, strašne ťažko sa vyrovnáva so smrťou - je to jedno akou. Ja som pochovala mamu, babku aj dedka a skoro som sa zosypala z toho. Starí rodičia mali viac ako 80 rokov ale mama nemala ani 65. Keby nebolo liekov na upokojenie, tak to nezvládnem. Nevládala som ani ísť do roboty, preto som brala lieky. Ak to nebudete zvládať, nehanbite sa navštíviť psychologičku, aj obvodný lekár vám vie dať lieky na spanie a upokojenie, alebo aj psychiater by vám dal antidepresíva. Inak to asi nepôjde. Ja som tiež musela nejak zvládnuť prvé vianoce bez mamy (mama zomrela 2 týždne pred Vianocami), narodeniny a iné sviatky bez mamy - je to ťažké, ide to len pomaly. Prajem vám, aby ste všetko zvládli, čas trochu tú bolesť otupí. Držte sa Henrieta z Bratislavy.

Napište svoji reakci

Zadejte jméno nebo přezdívku.
Mohou vás čtenáři příběhu kontaktovat?