Přidat komentář

Reagujete na příspěvek

Hanny
  (kontaktovat autora příběhu)
6. září 2021
Dobry den ,rada bych vam napsala ze je mi moc lito co vas potkalo co jste musela prozit a stale prozivate.Muj muz mi odesel bez ctyr dnu pred ctyrmi mesici uplne necekane behem par minut,mozna par dnu vedel ze je neco jinak nez ma byt....odesel ns selhani srdce,pricina selhani srdce byla fatalni chyba v praci pri manipulaci s bremenem vazici temer 100 kg,par tydnu pred jeho odchodem kdy se snazil udelat praci za sve kolegy,poskodil si srdecni chlopen ktera 10.5.uz napor dalsi zateze spolu s oteplenim nevydrzela,zemrel mi necekane v naruci .....chci jen napsat, ze bolest a smutek po ctyrech mesicich je stale stejne intenzivni, mozna hlubsi a zranitelnejsi,uz se neumim smat,vsechno mi prijde sede,zbytecne,nedulezite,kazdy den po navratu se me zmocnuje zoufalstvi a totalni beznadej,manzel mi tolik,tolik chybi a nic bez neho mi nedava smysl,zminila jste vanoce,ano mate pravdu taky ten cas ktery nastane uvedomuju a mam panicky strach z te samoty,a prazdna bez me lasky....cas myslim nepomaha jen prohlubuje zarmutek...preju hodne moc sil a ano mate pravdu casto hladim jeho triko ktere mel naposledy na sobe kdyz jsme prijeli domu to jeho posledni pondeli.....

Napište svoji reakci

Zadejte jméno nebo přezdívku.
Mohou vás čtenáři příběhu kontaktovat?