Přidat komentář

Reagujete na příspěvek

Hanny
  (kontaktovat autora příběhu)
16. srpna 2021
Dobry den pani Lenko dovolte mi prosim napsat ze sdilim vasi neskutecnou bolest a beznadej....a ano mate pravdu i ja jsem prisla pred tremi mesici a sesti dny o manzela a o me vsechno o moji zivotni lasku a ano mate naprostou pravdu je to horsi a horsi,zoufale mi chybi porad bolest je stale stejna a s prichodem dalsich dnu, tydnu a mesicu vim, ze tahle priserna beznadej z jeho ztraty je hlubsi a hlubsi , trvala a definitivni.A ano mate pravdu nepomahaji zadna setkani s prateli s rodinou,kdo neprozil nepochopi a nerozumi,jediny kdo mi rozumi a je tu pro me je Svetlanka ktera uz vam take vyjadrila podporu a sdili vas smutek,moc mi pomaha v nejtezsich chvilich protoze vi o cem ta bolest je prisla o zivotni lasku mesic prede mnou a verte mi pani Lenko ze kazde pondeli vecer kazdeho desateho je pro me traumatizujici ale to jsou vlastne vsechny dny,hrozna jsou rana navraty z prace vecery, noci,nejhorsi vikendy.....neskutecne dlouhe vikendy plne samoty,bolesti,vzpominek,smutku a prazdnoty....nebudu vam psat ze to chce cas neni to pravda alespon v mem pripade to tak neni, porad placu, porad jsem zoufala,porad mi strasne chybi a nikdy neprestane ........chci vam jen napsat ze pokud budete chtit muzete psat kdykoliv na hansmrk@gmail.com....hodne sil do nasledujicich dnu a mesicu Hanny

Napište svoji reakci

Zadejte jméno nebo přezdívku.
Mohou vás čtenáři příběhu kontaktovat?