Přidat komentář

Reagujete na příspěvek

In reply to by Anonym (neověřeno)

Hanny
  (kontaktovat autora příběhu)
29. července 2021
Dobry den pani Renato moc a moc dekuju za vase radky jsem moc rada za vasi odpoved casto na vas myslim jak prozivate soucasne dny s tydny.Bohuzel ani ja den po dni tyden po tydnu nenachazim nic co by mi od te zoufale bolesti ze ztraty manzela ulevilo alespon na chvili.Prozivam celych 11 tydnu stale jako ve zlem strasne smutnem snu a kazdy den ,,doufam ,, ze se z nej probudim,nejhorsi jsou pro me navraty z prace,z venceni pejsku,vsechny navratydomu,vecery,noci kdy nemuzu spat kdyz usnu za chvili se vzbudim cela promocena a tresu se pritom zimou,vim ze mate maleho chlapecka a ze vase situace musi byt o to tezsi,rada bych vam napsala par slov podpory a povzbuzeni, ale vim ze to nepomaha...slova utechy jsou k niceme,ja mam zachytny bod pani Svetlanku z tohoto portakulu se kterou jsme neustale v kontaktu pres email,protoze ona vi a rozumi mi,je to pro me jediny zachytny bod ve smutku a samote,pani Renato je mi moc lito co potkalo vas,me,Svetlanku,pani Petru stejne jako vsechny ostatni,myslim na vas ve vasi bolesti kdyby jste mela nekdy pocit ze prave tu danou chvilku neustojite nabizim kontakt na email hansmrk@gmail.com klidne i v noci,kdykoliv,me vypsani se z momentalnich pocitu Svetlance pomaha urcite v ten dany okamzit,preju vam hodne sily kterou nutne potrebujete pro vaseho chlapecka....

Napište svoji reakci

Zadejte jméno nebo přezdívku.
Mohou vás čtenáři příběhu kontaktovat?