Přidat komentář

Reagujete na příspěvek

Sabina
22. června 2021
Truchlení

Maminka

Dobrý den, chodím na tyto stránky od března, kdy mi umřela moje milovaná maminka po dlouhém boji s rakovinou, měla 64 let. Žili jsme jedna pro druhou, byla moje nejlepší kamarádka. Nevím jak dál žít, nic mě nebaví a rady typu to chce čas nefungují, takže jen tak přežívám, ale je to čím dál tím horší. V práci se snažím být veselá, abych nekazily ostatním náladu, ale stojí mě to hodně sil. Všichni teď mluví o dovolené úplně mě to ničí. Taky jsme plánovali dovolenou ještě minulý rok na podzim to jí bylo tak skvěle, výsledky v pořádku, nález žádný, pořád nemůžu pochopit proč se to během tak krátké doby tak pokazilo. Starala jsem se o ní do poslední chvíle, ale to mě taky nepomáhá. Jediné co mě drží je pejsek, kterého jsme pořídili, aby měla společnost, když jsem v práci. Doma to na mě všechno padá, mám tady všechny její věci tak jak zůstaly, na zahradě rozkvétají její milované růže a ona už je neuvidí, každý den pláču, ale nedá se o tom mluvit, když začnu vidím jen, že každého otravuju. Tak aspoň, že jsem to mohla napsat sem. Děkuji za tyto stránky.

Napište svoji reakci

Zadejte jméno nebo přezdívku.
Mohou vás čtenáři příběhu kontaktovat?