Přidat komentář

Reagujete na příspěvek

Memento
  (kontaktovat autora příběhu)
17. května 2021
Bolest

Mori

Dobrý den, nechci zde zadávat své jméno, jelikož nechci aby si mě někdo s někým spojoval. To pro začátek, navíc jak teď koukám, tak toto fórum již nevypadá ani aktivní, což je ideální pro takovej menší tok myšlenek. Šli jste už někdy do koupelny koukli jste do zrcadla a před očima vám projel celý život i s tou vidinou jak ležíte na smrtelné posteli a umíráte. Je to hrozný pocit i nápad, co si budem. Ano vím je to koloběh života, tohle se prostě jednou musí stát a věřím tomu, že žít navždy stejně jako Věčný žid, musí být peklo, vidět jak kolem vás všichni umírají a vy jste stále stejný. Jak prošlo již několik staletí a stejně se historie stále opakuje a čekat, když už konečně přijde den vysvobození. Pro nás ostatní lidi, je normální dětství prožijeme, vyjdeme školu, jdeme do práce, živíme rodinu a jednoho dne si uvědomíte jak vám život protekl mezi prsty a prostě už jen vlastně čekáte, kdy vás zubatá odnese. Nevím. Upřímně ani nevím proč to sem píšu, většinou si to zapíšu do deníku na tajném disku a ten schovám, ale asi čekám, že někdo přijde a aspoň mi vyvrátí mou myšlenku toho, že život, tak i čas je tak strašně moc pomíjivý, že si všimne, že utekl až pár let před smrtí. Člověk si pak už jen říká: ,,Doufám, že až zemřu, tak si na mě aspoň někdo někdy vzpomene a na vše co jsem pro ně udělal. No nic, už jsem toho asi řekl až moc, jdu se učit. Na shledanou.

Napište svoji reakci

Zadejte jméno nebo přezdívku.
Mohou vás čtenáři příběhu kontaktovat?