Přidat komentář

Reagujete na příspěvek

In reply to by Anonym (neověřeno)

Misel
  (kontaktovat autora příběhu)
27. července 2021
Dobrý den milá Kateřino, chodím sem každý den zda jste napsala a když vidím zprávu od vás je mi trosku lépe. Je to snad horší a horší. Byl za mnou kapitán z Ostravy měla jsem podepsat nějaké papíry, vše se mi tím vrací, blíží se soud, první výročí od jejich smrti, je mi hrozné. Pořad brecim u všeho myslím na ne, říkám si oni už nic takové nezaziji. Pocítu je hodně ale jen málo těch dobrých. Léto? To si neužívám milá Katko, nechodím ven, od narození malé se mi zbláznil tlak beru léky na tlak na srdce a teplo mi nedělá dobre a po tom co se stalo ven ani nechci pokud nemusím nikam nejdu. Takže doma pořad doma... stojí to vcelku za hovno. S matkou jsem přestala mluvit a mladší sestra? Ta svině se zajímá jen o sebe, pokud já ji nenapisu neozve se a to bydlí 10 minut ode mě. Bolí mě ze si užívá života a nemá zájem ze ani ne po roce děla jako by nic... kdybych měla vám napsat vše četla by jste to i dva dny minimálně.. a jak u vás? Vy užíváte léta a prázdnin? Co děti zdravé a “v pohodě”... dávejte na sebe pozor a někdy zase .... však vite

Napište svoji reakci

Zadejte jméno nebo přezdívku.
Mohou vás čtenáři příběhu kontaktovat?