Přidat komentář

Reagujete na příspěvek

Jana Horáková
  (kontaktovat autora příběhu)
13. května 2021
Pokud možno hezký večer, přijměte mou nejhlubší soustrast. Ani nevíte, jak moc Vás chápu a moc Vám přeji hlavně hodně sil. Mi zemřela 24.3.2021 milovaná a zcela zdravá maminka na covid. Neměla téměř žádné příznaky, denně jsem za ní jezdila a večer volala. Bohužel večer 16.3.2021 mi nebrala mobil. Hned jsem se za ní vydala. Nemohla jsem se dostat do bytu, měla klíč v zámku. Volala jsme hasiče, záchranku, ihned přijeli a po otevření ležela maminka na zemi, už nemohla. Po vyšetření na interně byl závěr, covid. Vůbec nevíme, kde se nakazila. Byla doma, starali jsme se o ní, dokud nebude očkovaná. Následoval kyslík, plícní ventilace a umělý spánek, do týdne maminka umřela. Do teď pláču, ale uklidňuje mě, že už je v klidu a budeme na ní s dětmi vzpomínat, jen v tom nejlepším. Buďte moc silná. Já si nikdy nedovedla představit život bez ní, byla to moje maminka i nejlepší kamarádka. Chce to čas, věřte mi. Pořád na ní myslím a důležité je to, že je pořád i Vás manžel myšlenkami s Vámi. Nikdy jsem nezažila smrt blízkých, takže jsem i tady nováček. Moc a moc na Vás myslím a nezapomínejte, že v tom nejste sama. Pokud budete mít čas a chuť pište, ráda se s Vámi podělím o pocity. Krásné večer. Jana

Napište svoji reakci

Zadejte jméno nebo přezdívku.
Mohou vás čtenáři příběhu kontaktovat?