Přidat komentář

Reagujete na příspěvek

Stein
  (kontaktovat autora příběhu)
8. května 2021
Bolest

AUTO - eutanazie - SEBEVRAŽDA

AUTO - eutanazie - SEBEVRAŽDA: Je mi 63let. Už kolem 25 let mne napadaly myšlenky na dobrovolný odchod ze života, ale i když jsem lítal z extrému do extrému - stále jsem tady. Asi tak 20 let zpět se pro mne myšlenka na sebevraždu stala myšlenkou ústřední. Přišlo i několik pokusů o sebedestrukci-blázinec-a psychiatři-léky s nevelkým účinkem i pokusný králík na ketamin. Pocit, že jsem závadný= v hlavě stále stejné otázky i odpovědi---co tady dělám---na co jsem se rodil----pro nikoho nejsem přínosem, tak co tady, strach ze stáří atd. Kdo zažil pochopí, že ústřední myšlenka na smrt je stále ústřední a s přibývajícím věkem naléhavější. Díky internetu, literatuře (děkuji za ně) i dlouhému hledání jsem našel způsob tkz. Dobré smrti=rychlá, účinná, bezbolestná metoda. Nemalou roli tady hraje dostupnost prostředků. Od té doby se moje mysl trochu zklidnila. Stále ale vyhlížím svou princeznu s kosou, leč klidnější, že při zavolání může přijít a vykonat s mým přispěním svou práci. Ps. Nerozumím Českým politikům na co čekají? Opět budeme v poslední sledu. M.V.

Napište svoji reakci

Zadejte jméno nebo přezdívku.
Mohou vás čtenáři příběhu kontaktovat?