Přidat komentář

Reagujete na příspěvek

In reply to by Anonym (neověřeno)

petr
  (kontaktovat autora příběhu)
25. prosince 2021
Vážená paní Jano,
můžete mi sdělit, prosím, Vaše zkušenosti s průběhem Vaší lečby. 6. září 2021 jsem dostal epileptický záchvat. V životě mi nebolela hlava, nepoc. itoval jsem žádné zdravotní problémy. Následně po MgR byl diagnostikován nádor na mozku. Dne 22.9. jsem byl operován v Motole. Následně histologie určila gliom blastom IV. Podstoupil jsem 6 týdenní ozařování v Motole a nyní bych měl podstoupit od ledne 2022 zajišťovací chemoterapii. Jsem optimista, snažím se současně udržovat životosprávu tak, aby mé tělo bylo zásaditého charakteru a zabránil tak množení a růstu rakovinných buněk. Zatím nemám žádné negativní zdravotní příznaky - ani při ozařováno ani po něm, s výjimkou zarudlé kůže za uchem a na hlavě kolem řezu operace kam byl cílen paprsek Toto jsem eliminoval rakytníkovým krémem. Zatím jsem při ozařování odmítl chemoterapii. Dále mám sdělit do měsíce zda budu akceptovat chemoterapii. Nevím tedy co mě bude čekat. Můžete mi sdělit Vaše zkušenosti s léčbou, resp poradit co by mně mohlo pomoci. Díky Petr.

Napište svoji reakci

Zadejte jméno nebo přezdívku.
Mohou vás čtenáři příběhu kontaktovat?