Přidat komentář

Reagujete na příspěvek

Peter
  (kontaktovat autora příběhu)
27. listopadu 2020
Pokračovanie článku : Pamiatka všetkým ľuďom na svete co nás opustil v dobrom : ,,,,,, Moju babicku zobrali do nemocnice 19.novembra.2020 večer vo štvrtok na mozgovú príhodu tak asi o 20.40 išla z bytu do nemocnice na cinre cievne a po všetkom aj keď odstránili krv z mozgu a zrazeninu mozgovej prihodí jej odstránili babička naša milovaná zomrela v nemocnici 16.05 až 16.10 babicka nás opustila v štvrtok 26.novembra.2020 vo veku 97 rokov a nedožitých rokov v january by mala 98 rokov a pri vianociach budeme spomínať na babicku a starých rodičov co nás opustili už a babicku našu milovanú našu.babička nás v nemocnici opustila na zástavu srdca.babička bola zdravá a v bežnom živote mali iba zopár krát zápal pľúc ale bola zdravá podstate aj keď mala veľa rokov chorá nebyvala veľa a stalo sa jej osudnim ta mozgová príhoda a keby nemala mozgovú príhodu babicka by ešte žila na svete a po 2 alebo 3 dní v nemocnici sa jej stav zlepšil ale po 1 dní sa babičke stav rapídne zhoršil a náš opustila v nemocnici.Ked bola babička v nemocnici a všetko sa zdalo ze babičke sa stav bude zlepšovať aj sa tak stalo a potom správa prišla od lekárov že babičke sa stav rapídne zhoršil a v ten deň nás babička opustila.Ked bola babička v nemocnici po 2 alebo 3 dní babička začala velmy potichu aj rozprávať a snažila sa niečo povedať aj keď mala ocka zatvorené aj náš počula a snažila sa nám niečo povedať ale ani nevieme co a stav sa začal zhoršovať a posledný deň keď sme boli pozret babicku v nemocnici tak už nás vôbec nevnímala a ťažko sa jej už dychalo a mala aj kyslík aby sa jej ľahšie dýchalo a ocka zatvorené a išli sme domov z nemocnice 26.novembra.2020 tak nejak o 15.00 a po 16 brat volal ze babička nás opustila.Je to smutné ešte pred mozgovov prihodov babička normálne fungovala a rozprávala sa somnov.Pozor príbeh není vymisleni ale je pravdivý a toto sa stalo mojej poslednej babičke a už nemám dedkov 2 dvoch a ani 2 dve babičky.2020 tento rok co bol od januára do októbra babička mi povedala ze by sa rada dožila 100 rokov a nakoniec nas opustila v nemocnici ako 97 ročná a do 98 rokov jej chýbalo viac ako 1 mesiac od decembra a nejaké dní ešte do 98 rokov 2021 januára.Všetkým ľuďom odporúčam aby spomínali na starých ľudí myslím tím babky a dedkovia aby sme nezabudli na ľudí ktorých sme milovali a aj na mladších spomínajme.Dakujem všetkým ľuďom čo si prečítali môj príbeh co sa stal mojej babicke a je to skutočný príbeh ako nás naša babička opustila 97 ročná 26.novembra.2020 o 16.05 až 16.10 tak nejak.Ďakujem pekne za článok a spomínajme na ľudí v dobrom co nás opustili a kľudne mi môžete aj písať.Mam aj pamiatku z nemocnice na babku fotky a jedno videjko.Je mi smutno keď človek odíde starý alebo mladí alebo starý rodičia.Kludne mi píšte dobrý ľudia a spolu to zvládneme a podporu si nájdeme a hlave že budeme stále v kontakte tak mi píšte seriózne a naozaj

Napište svoji reakci

Zadejte jméno nebo přezdívku.
Mohou vás čtenáři příběhu kontaktovat?