Přidat komentář

Reagujete na příspěvek

Peter
  (kontaktovat autora příběhu)
25. listopadu 2020
Truchlení

Pamiatka všetkým ľuďom na svete co nás opustil v dobrom.

Začal by som postupne príbeh o mojej babičky.Moja babička ma už 97 rokov a dostala mozgovú príhodu priamo na záchode keď som hu išiel dat na záchod a hneď sme volali sanitku ktorá došla tak nejak 15 až 20 a hneď a hneď jej pomáhali doma a aj hu odviezli do nemocnice a neviem ci sa uzdravy v nemocnici alebo nás opustí naša milovaná babička.V nemocnici jej zistili mozgovú príhodu, krvácanie do mozgu a zápal pľúc a ze je ochrnuta.Teras neviem presne ale 1 ruku a 2 alebo 1 nohu a ani poriadne hovoriť nemôže babička milovaná naša.Ma modrini na tele aj a neviem nič o babičke mojej viac v nemocnici ci prežije alobo nás opustí.Babicke podávajú antibiotika aj infuziu a nejakú hadičku mala v nose a neviem co to bolo v 1 nose a miešane niečo aj na spanie keď sa z babickov rozprávali spinkala ale oči mala zavreté a ked sme hej niečo povedali velmy slabúcko odpovedala niečo rozprávala.Dobrý ľudia mate skúsenosti niekdo co som písal o mojej babičke ale môže byť aj deduško ci sa uzdravyli v nemocnici a ak áno koľko to trvalo.Babicku sanitka zobrala tak nejak 17,18,19.11.2020 do nemocnice a zatiaľ sa jej stav nezlepsi vôbec.Ak nás babička opustí neviem co budem robyt bez babičky na svete.Dobry ľudia ako ste zvládli bolesť keď vás opustil deduško alebo babicka.Timto dobrým ľuďom čo čítate článok o mojej babičke dúfam ze všetko dobre dopadne a babicka sa uzdravy a bude medzi nami.Kľudne mi môžete napísat meil rad popisam z ludmy dobrými.babicka ma 97 rokov 2020 a v january by mala 98 rokov.dúfam že za babicky.Beg pekný deň prajem všetkým zamestnancov..Kudne mi píšte

Napište svoji reakci

Zadejte jméno nebo přezdívku.
Mohou vás čtenáři příběhu kontaktovat?