Přidat komentář

Reagujete na příspěvek

katka
10. února 2021
Dobrý den paní Jano,
moc s Vámi soucitím. Béhem 2 měsíců mně teď odešel tatínek i maminka. Tatínek měl rakovinu, měli jsme ho v domácí péči. bylo to náročné, ale s tatínkem jsme se rozloučili a bylo to již velké trápení. měli jsme velké štěstí, všichni nám moc pomáhali - paní doktorka, sestřičky z domácí péče, pečovatelky. tatínka jsme pochovali v prosinci. v lednu jsem také stejně jako Vy nakazila maminku kovidem. maminčin stav se zhoršoval a musela jsem ji nechat převést do nemocnice, kde umřela. Nemohu se z toho vůbec vzpamatovat. Je to jako by se mi ztratila a k tomu ten pocit, že jsem si na ni nedala větší pozor. Navíc zdravotní personál byl opravdu nepříjemný, úplný opak toho, co jsme prožili s tatínkem a mě je strašně líto, že jsem se o maminku nepostarala sama. Hrozně špatně snáším komentáře typu - na kovid se neumírá, byla stejně byla stará, umřela by za pár měsíců a podobně. Je to teď opravdu špatná doba a k tomu ze všech stran ta bagatelizace úmrtí na kovid. Hrozně mi tatínek s maminkou chybí. Přeji Vám hodně sil. Katka

Napište svoji reakci

Zadejte jméno nebo přezdívku.
Mohou vás čtenáři příběhu kontaktovat?