Přidat komentář

Reagujete na příspěvek

Filip
  (kontaktovat autora příběhu)
7. listopadu 2020
Truchlení

Ztráta maminky

Zdravím, je to pár dnů co jsem náhle přišel o svou milovanou maminku. Nebyla nějak vážně nemocná jen mi říkala že ji posledních pár dnů bolí v krku a že to vyleží ale po dalších pár dnech to bylo stále stejné tak se rozhodla že zavolá paní doktorce ale vzhledem k momentální situaci ji paní doktorka vzít do ordinace nemohla a řekla mamince že má jít na test covidu 19. Volala jí v pondělí a plánovala si že by zašla na test ve středu ale v úterý v noci jsem slyšel maminku jak začala kašlat a hrozně špatně dýchat tak jsem okamžitě zavolal sanitku ale než přijela tak maminka přestala dýchat úplně.. začal jsem jí dělat masáž srdce do příjezdu sanitky ale už ani oni maminku nedokázali oživit. Její stav se zhoršil během hodiny a nikdy by mě nenapadlo že by se něco takového mohlo stát.. Den předem jsem se maminky ptal jak ji je a říkala mi že o dost lépe a i na to vypadala a na druhý den se stalo tohle.. Hrozně moc mě mrzí že jsem mamince nedokázal více pomoct a pořád si dávám za vinu že jsem nezavolal sanitku třeba dříve ale vážně se to zhoršilo během chvíle.. Ve svých 26 letech svou vlastní rodinu bohužel ještě nemám takže jsem na vše zůstal sám. Bohužel jsem se nestihl s maminkou ani rozloučit protože se vše stalo tak rychle.. Měl jsem s maminkou skvělý vztah a hrozně moc mě mrzí že jsem mamince neříkal každý den jak moc ji mám rád a co vše pro mě znamenala :-( Dal bych cokoliv za to abych mohl ještě aspoň jednou s maminkou mluvit a říct ji vše co mám na srdci.

Napište svoji reakci

Zadejte jméno nebo přezdívku.
Mohou vás čtenáři příběhu kontaktovat?