Přidat komentář

Reagujete na příspěvek

Markéta
  (kontaktovat autora příběhu)
31. srpna 2020
Truchlení

Zemřel mi můj úžasný muž a nevím co dál

Můj muž byl velký astmatik a jednou za 1-2 roky měl velké záchvaty před dvěmi lety jsme to zvládli záchranka přijeli za včas když měl záchvat ..byla jsem u toho a hned jednala a volala záchranu .. za dva roky přišel další záchvat , ale byla jsem v té době venku , přišla jsem domu a viděla mého muže jak nemůže popadnout dech , volala jsem záchranku , vyděšená jsem se klepala , ale po minutě mi a půl upadl v náručí do bezvědomí.. okamžitě jsem dělala masáž srdíčka , vše co mi říkala asistentka po telefonu a křičela na sousedy ať mi jdou pomoci , záchranka přijela za 12minut, dalších 20minut pracovali na záchraně můj partner byl 4 dny v nemocnici a říkali , že ho musí odpojit , protože jeho mozek byl ve velice těžkém poškození a dýchali za něj přístroje . Je to velmi bilestivé .. byli jsme skoro 10let spolu a během pár vteřin jsem přišla o to nejmilovanější ve svém životě, nestihli jsme se rozloučit, tolik bych mu toho ještě chtěla říci..je mi hrozně těžko a můj život bez mé lásky ztratil veškerý smysl , prosím pomocte mi ..

Napište svoji reakci

Zadejte jméno nebo přezdívku.
Mohou vás čtenáři příběhu kontaktovat?