Přidat komentář

Reagujete na příspěvek

Aneta
  (kontaktovat autora příběhu)
10. června 2020
Bolest

Popelka

Popelka která to neměla v životě lehké - dětství na draka, bez rodinného zázemí, život pod mostem, okradena přítelem tak, že si ze mě udělal bílého koně a tím pádem jsem celý život neúspěšná, bydlím a pracuji na černo, s tím jsou spojené dnes již neuvěřitelné dluhy které jsou potenciálním problémem v budoucím partnerském životě. Vydělám pouze na podnájem a skromné jídlo, užívat si mladého života neznám, k tomu všemu mám hnusný obličej, vypadám jak kluk a sex mě obtěžuje. Možná si říkáš že budu skromná holka, ale ve skutečnosti mám neskromné sny zažít lyžování, cestovat po světě, jet na dovolenou k moři a mít zážitky a prožitky. Taky mi běží věk a dítě by bylo fajn ale za co ho uživím? Potřebuji opravit zuby což stojí peníze,kosmetické procedury, potřebuji řidičák, auto...ale mezitím řeším vyhazov z práce, nemám co jíst, občas si jidlo musím ukrást v obchodě, následují záchyty, neplacené pokuty, nemám čím zaplatit podnájem, potřetí v životě už na ulici jít nechci. Můžu být vůbec někdy v životě šťastná? Můžu zažít pohádku Popelka nebo Pretty Woman? Všichni mi v mojí situaci přejí a radí muže klidně staršího který je finančně za vodou a nebude mu vadit mě živit a já mu dám třeba potomka, no ale kde ho mám najít? Jsem z Prahy ale původně nejsem z Prahy, taky pokud se mi ozve někdo mimo Prahu, nemám ani na lístek na schůzku někde po republice. Dluhy jsou úmorné, neustále klesám ke dnu a svépomocí se v tom topím už 32 let.Všechny moje životní problémy jsou o penězích které by to vyřešili jak mávnutím kouzelného proutku, bohužel ze strany rodiny nic nezdědím, pokud někdo žijete sám, a máte jmění, vzpomeňte si na mě, je to moje jediná šance jak začít žít důstojný život a nepomýšlet na to se již ráno radši neprobudit. Nesnáším celý svůj život, jsem úplně zbytečný člověk který neví jak vybruslit ze své situace, kéž by si mě někdo adoptoval - to je můj celoživotní sen.

Napište svoji reakci

Zadejte jméno nebo přezdívku.
Mohou vás čtenáři příběhu kontaktovat?