Přidat komentář

Reagujete na příspěvek

teď už - veselý muž
1. června 2020
Truchlení

Zhroutil se mi svět - po šesti měsících - dobrý konec

Zdravím všechny kdo mě podporovali na mé cestě truchlením.
Píši šestý a myslím že poslední příspěvek.
Za poslední měsíc se toho mnoho stalo,překonal jsem virus/nedostal/ a co hlavně našel jsem si kamarádku.
Nejde o žádný zamilovaný románek,opravdu kamarádku.Je to zvláštní ale minimálně z půlky je stejná jako byla moje manželka.Druhá půlka srší energií a nápady.To je bonus navíc.
Po měsíci známosti jsem na stará kolena navštívil Zoo,procházky v parku jsou na denním pořádku a telefon každý den.Samozřejmě už plánujeme letošní dovolenou.Nikdy bych nevěřil,že se něco takového stane,ale stalo se a jsem za to rád.Člověk hned na život kouká jinak,pryč je deprese a pocit zbytečnosti.Najednou jsem zjistil,že je na světě krásně a je úplně jedno,kolik je mi let,nebo co jsem prožil.Kamarádka mi psychicky neuvěřitelně pomáhá a myslím že ani o tom neví.Je to super když mám zase někoho,komu se můžu svěřit když je mi smutno,nebo mám radost.Hlavně jsme oba porazili samotu a to se počítá.
Na svoji manželku nikdy nezapomenu,ale konečně mám důvod žít normálně dál.
Když se ohlédnu za Vašimi příspěvky,v každém byl kousek pravdy a jsem za ně rád a hodně mi pomohli.
Někomu se asi bude zdát,že moje truchlení bylo krátké,ale tak to cítím a tak to je,nikdo s tím nic neudělá.
Mějte se tu všichni krásně a nedejte se,bojujte,chtějte změnu,změna je život,nebojte se jde to.
Přeji aby se Vám to všem povedlo.
Nyní už veselý muž Jan

Napište svoji reakci

Zadejte jméno nebo přezdívku.
Mohou vás čtenáři příběhu kontaktovat?