Přidat komentář

Reagujete na příspěvek

Pavlína
16. srpna 2022
Dobrý den, váš příspěvek je stejný jako slova, která mám na srdci. Příští týden to bude rok, co mi zemřel bratr při tragické autonehodě. Začínal teprve žít a zemřel v době, kdy se mu narodila první dcera, která ho nikdy nepozná. Velice je miloval a byl hodný člověk. Mě velice děsí ta skutečnosti, že popírám jeho smrt, zakazuju mamce aby o tom mluvila ve smyslu, že tady už není. Pro mě tady prostě je. Někdy si říkám, že je pořád doma se svou ženou a nebo v práci. Ale citím, že pocity zamykám nebezpečně hluboko a je důležité je pustit ven. Moje naděje je ta, že ho uvidím, tahle část, kteoru žiju může být ještě krásná i bolestná, ale je to jen něco urpostřed před tím co bylo na začátku a co nás teprve čeká. Netvrdím, že existuje nebeské království, ale prostě vím. že jednou budeme zase všichni spolu. Samozejmě se často trápím a pláču a ještě pořád to nechápu. Ale i přes to věřím, že všechno bude v pořádku. Musí být. Beru to tak, že teď se delší dobu neuvidíme, ale jednou po dlouhé době ano a budu mu moct povědět všechno co jsem zažila. Nenechte si bárt naději skeptickými názory. Věřte v to co cítíte.

Napište svoji reakci

Zadejte jméno nebo přezdívku.
Mohou vás čtenáři příběhu kontaktovat?