Přidat komentář

Reagujete na příspěvek

Henrieta
4. května 2020
zdravím vás p. Ján je pravda že smrť milovanej osoby je to najhoršie čo nás môže stretnúť. Ešte aj tá izolácia kvôli vírusu - proste katastrofa. Ja si spomínam na časy aké to bolo fajn keď žila mama. Mám s ňou pekné spomienky, lebo mama bola obetavá žena. Ten prvý rok je najhorší, ja som brala pol roka lieky na spanie, pretože som musela chodiť do práce a tam musíte fungovať. Moja mama by tiež nadávala na nosenie rúšok podobne ako vaša manželka. Už to bude 7 rokov čo tu nie je. Tiež som ju videla umierať a boli to najhoršie okamihy v mojom živote. Keď mám ťažký deň, je mi strašne do plaču, že jej už nemôžem nič povedať. Snažím sa tráviť dosť času s otcom. Keď mama zomrela cítila som sa ako keby niečo vo mne zomrelo. A trvá to dlhý čas kým bude lepšie. Neviem si predstaviť, že ešte budem musieť raz pochovať otca, to asi nezvládnem, veľmi ho mám rada, vždy mi pomohol - urobil by pre mňa nemožné. Otec má veľmi rád deti a keď som bola malá, bola som jeho miláčik. O to viac to bolí keď milovaných - blízkych strácame. Čím lepší vzťah - tým väčšia bolesť. Otec hovorí, že smrť je súčasť života a život ide ďalej. Je to krutá pravda, lenže jemu sa to ľahko hovorí. Pozostalí to majú najťažšie. Držte sa p. Ján, prajem vám aby ste stále našli v sebe s postupom času viacej a viacej sily. Henrieta

Napište svoji reakci

Zadejte jméno nebo přezdívku.
Mohou vás čtenáři příběhu kontaktovat?