Přidat komentář

Reagujete na příspěvek

In reply to by Anonym (neověřeno)

Smutný muž
  (kontaktovat autora příběhu)
14. března 2020
Dobrý den Hety,
máte pravdu,nemá cenu to rozepisovat,kdo zažil ví přesně o čem rakovina a zdravotnictví je.
Ano,pokud jste s někým dlouhou dobu ve společném životě,je to jako by byl člověk jeden.Jednotné myšlení a souhra ve věcech které život přináší je neuvěřitelná.
Dokonce jsem někde četl odbornou publikaci,že pokud je spolu pár déle než 30let,večer po ulehnutí bijí obě srdce stejně.
O to horší je ta nespravedlnost,proč taková manželství jaké jsme měli musí nemoc ukončit.
V nemocnici nám říkali retro pár,nikdo nechápal že můžeme být spolu 34let.Já zase nechápu jak spolu můžou lidé spolu žít ,lhát si,podvádět a za pár let se rozvádět.
Určitě je pravda,že po čase se okolí od člověka tak nějak odvrátí a myslí si že je v pohodě.
Opak je pravdou a čas na tom nic nemění,budu mít manželku stále stejně rád i když už tu není,je otázka jak dlouho to vydržím než se utrápím.Nemám chuť ani sílu hledat jinou cestu.Můj život byl spojen s jednou osobou,která byla super a jen doufám,že budu mít to štěstí ji brzy následovat.
Po pohřbu mi každý dával rady a útěchu,chtěl pomoct,ale teď s odstupem času je to pryč.
A jsem na jednu stranu docela rád,nemusím vysvětlovat proč a jak zemřela.Dá se říct,že teď po třech měsících/když to přeženu/už její smrt nikoho nezajímá.
Určitě jste se mě ničím nedotkla,jsem rád za každý příspěvek od člověka,který má podobný osud a ví o čem to je.
Také Vám přeji hodně sil a děkuji Jan

Napište svoji reakci

Zadejte jméno nebo přezdívku.
Mohou vás čtenáři příběhu kontaktovat?