Přidat komentář

Reagujete na příspěvek

In reply to by Anonym (neověřeno)

Henrieta
26. února 2020
zdravím vás p. Ján, je to úžasné ako píšete o maminke, klobúk dole, že sa takto pekne drží. Ja by som žila kvôli nej, musí byť úžasná žena. Moja babka z maminej strany zomrela ako 83 ročná, dostala obojstranný zápal pľúc, no už bola stará, takže mala slabšiu imunitu ako obvykle starí ľudia majú. Mama zomrela v roku 2013 a jej mama v roku 2012. Tam sme v priebehu 2 rokov robili 2 pohreby. Trochu mi pripomínate môjho otca, jemu zomrel otec keď mal len 18 rokov a mama mu zomrela keď mal 40. Otec všetko zvládol, pochovať všetkých - však som písala že je silná osobnosť, ja som presný opak. Otec hovori, že jediné čo by nezvládol je pochovať si dieťa. Ale snáď k tomu nedôjde. Keď bol brat v nemocnici a prasklo mu črevo z toho zápalu, vtedy otec veľmi plakal a bál sa. To už bolo priveľa aj na neho. Teraz je tiež vitálny ako aj vaša mamina (ešte aj pracuje a tiež berie jeden liek na krvný tlak - po maminej smrti začal mať s tým tlakom trochu problémy), takže žijeme aspoň pre nich. Čo iné nám zostáva, nevešajte hlavu - snáď bude všetko dobré, len musíme veriť. Ja čítam teraz aj veľa kníh - hlavne po duchovnej stránke, som tiež veriaca osoba ako bola aj mama. Pozdravujem vás a aj vašu maminku, nech je tu ešte dlho a nech jej zdravie slúži. S pozdravom Henrieta z Bratislavy.

Napište svoji reakci

Zadejte jméno nebo přezdívku.
Mohou vás čtenáři příběhu kontaktovat?