Přidat komentář

Reagujete na příspěvek

Jano
  (kontaktovat autora příběhu)
12. února 2020
Truchlení

Zbohom moja Laska

Na uplnom zaciatku tohto roku sa nas rozhodla navzdy tragicky opustit moja jedina milovana Manzelka a matka nasich 3 deti. Neda sa slovami ani opisat co za bolest citim kazdy den.
Planovali sme si najst nove byvanie s ktorym prichadzaju niekedy aj velke stresy. Ja sam som minuli rok dostal nevyliecitelnu chorobu Autoimunitneho systemu a pravdepodobne toho bolo na moju zivotnu lasku uz vela a s tym spojena jej uzkost uz nedokazala zabranit tomu co tento rok prislo. Ja sa teraz musim postarat o deti, ale poviem Vam je to kazdy den boj. Najhorsie su rana, kedy by som ostal najradsej cely den lezat v posteli a plakal nad tymto hroznim osudom. Hrozne su aj myslienky to tu skoncit , ale ostal som tu sam a musim tu stat pri mojich detoch dokedy mi moja choroba dovoli. Kazdy den mi zatial pride rovnaky ako ten pred tym a chut do zivota a ist dalej je minimalna. V praci som zatial len do poctu.
Hrozne mi v tejto tazkej chvili chyba to objatie a blizkost, ktore Vam dokaze dat spriaznena dusa, clovek s ktorym ste si mysleli ze Vam bude stat oporou prave vo chvili ked stratite tych najblizsich.
Laska, chybas mi.

Napište svoji reakci

Zadejte jméno nebo přezdívku.
Mohou vás čtenáři příběhu kontaktovat?