Přidat komentář

Reagujete na příspěvek

Veronika
  (kontaktovat autora příběhu)
29. ledna 2020
Ahoj Honzo, je mi líto, co tě potkalo. Jestli ti můžu říct svůj názor, tak si myslím, že obracíš vinu na sebe pouze z té bezmocnosti a bolesti, která je ze situace zřejmá. Nemůžeš za to. Život to nějak naplánoval a nebylo ve tvé moci to změnit. Máš vztek, protože ti ten život vzal, pro co jsi existoval a teď bude trvat, než zase něco začne dávat smysl. Já ten vztek znám, pocit bezmoci, křivdy a neustálé otázky proč. Zemřel mi přítel, když mi bylo 26 (jemu 34), taky vůbec nechápu, proč nás to potkalo a dodnes mám vztek na něco tam nahoře, s čím se nedá bojovat. Něco, co takhle rozhodlo. Taky jsem chvílemi váhala, zda jsem něco neudělala špatně, pak jsem zase měla vztek na okolí, protože jsem nedokázala tu bolest v sobě zpracovávat a potřebovala jsem ji někam ze sebe namířit. Je hrozně těžké vstřebat všechno "to nové", o co jsi vůbec nestál. Budeš mít spoustu práce, ale moc ti přeji, abys to zvládnul, protože jiná možnost není. Žít se musí. Bohužel i s tou zátěží, kterou si teď už pořád poneseme s sebou. Nedá se vrátit ani nezmizí. Jen se s ní člověk naučí žít. Věř mi. Nikdy na svého přítele nezapomenu, navždy ho budu mít ve svém srdci, ale po letech se mi už podařilo dát šanci i někomu, kdo mě měl rád a zasloužil si mou pozornost, takže vím, že to zase jde, ikdyž se ze začátku zdálo, že je to nemožné.

Napište svoji reakci

Zadejte jméno nebo přezdívku.
Mohou vás čtenáři příběhu kontaktovat?