Přidat komentář

Reagujete na příspěvek

PETR
  (kontaktovat autora příběhu)
1. září 2020
Dobry den chapu vasi bolest i utrpeni sam prozivam to same manzelka mi umřela 16 07 2020 mela v březnu infarkt ale vypadalo to velmi dobre zacla chodit do prace a vse nasvedčovalo tomu že se zapoji zpět do života jenže po čase ji začli bolet nohy svaly na
stehnech jenže jsme prožily vikend u vody tak jsme myslely že je to jen zvyšena namaha jenže v pondeli už nevstala a tak jsme navstivyly praktickeho lekaře jenže ten diky cov 19 na manželku ani nesahl pročetl si předešle zpravy a napsal manželce vytaminy a hotovo sli jsme domujenze druhy den to bylo zase horsi tak jsem manželku naložil a jeli jsme do nemocnice a tam nejdriv po 3 hodinach zjistily ejaky zanet v nohach manželka v pohode jeste laskovala a pak prisla zprava ze ji vynechaly ledviny tak hned na JIPKU ale že vše bude dobre dalši den navsteva na JIP MANŽELKA vypadala strasne spatne nechaly metam max 10 min a pak jsem musel odejit.V 19 00hod prvni telefonat od docenta JIP a vysvětloval my jak zavažny je stav me ženy po hodine druhy telefon že manzelka jde na operaci z brichem a že stav je velmi važny
nemohl jsem spat tak jse chodil se psem mel jsem rano zavolat jaky je stav. Cele rano vpraci jsem se bal že my začne zvonit telefon ale do 5 nezazvonil tak jsem si řikal bude to dobre jenze 5.15 hod telefon a zazvonil a osetrujici lekar mi zdelil ze manzelka nepřežije a timto mi dava možnost přijet se rozloučit takže jsem vzbudil dceru 23 letou a ta pro me přijela a jely jsme se s MÁMOU rozloučit PRIJELY JSME 5.58.HOD a manželka v 6.00.hod zemřela alespon jsem ji s dcerou držel za ruku najhorší den Meho života.Dnes jeto 47 dena stale nechapu proč se to muselo stat mě manželce by bylo za mesic 42 LET.V prosinci by sme oslavyly 20 vyročí naší svatby není to spravedlive je to věc co se neměla stat.



Napište svoji reakci

Zadejte jméno nebo přezdívku.
Mohou vás čtenáři příběhu kontaktovat?