Přidat komentář

Reagujete na příspěvek

In reply to by Anonym (neověřeno)

Mourinka
  (kontaktovat autora příběhu)
16. července 2019
Ještě jsem chtěla dodat, že se mi může ozvat i někdo jiný, kdo tu hledá nějaké podporující přátelství na věci, s kterými se třeba ani nejde vyrovnat. Vymřela mi rodina a sama jsem na tom zdravotně tak, že tu vůbec nemůžu sama dál zůstat a nemám vůbec jak sama bez opory žít dál. Jsem mladá a přitom tu téměř 20 let už živožím jako duch a přes všechnu snahu a nekonečný boj s osudem se mně a kolem mě dějí šílené věci. Je to jako sněhová koule, co se nabaluje... Jako opak toho, že štěstí přitahuje další štěstí. Nemám moc sil tu veřejně psát víc, ale hledám nějaké blízké duše, s kterými by mě pojilo nějaké velké trápení (mám jich dost, tak s kdekým kdo trpí bych asi našla téma), protože lidé, co nic takového nezažili, mi ani rozumět ani nemohou, proto je už ani nevyhledávám... Tady mi to přijde reálnější, poznat někoho, s kým by šlo sdílet i to těžké co v některých životech nastává. Třeba je tu někdo takový, kdo taky je sám na hrozné věci a taky třeba zde hledá nějakou útěchu a volá o pomoc.... Každá krátká zpráva, které si tu třeba lidé ani nepovšimnou , znamená něčí třeba tak obří bolest, že dotyčný už nemá síly jí sám unést dál... Kdyžtak se mi ozvěte na email. Nechci tu rozdmýchávat veřejnou diskuzi, na to moc nejsem. Jinak jsem z Prahy, tak i to by bylo výhodou, moc se třeba poznat osobně. (Je mi 36) M.

Napište svoji reakci

Zadejte jméno nebo přezdívku.
Mohou vás čtenáři příběhu kontaktovat?