Přidat komentář

Reagujete na příspěvek

Denisa
  (kontaktovat autora příběhu)
21. června 2019
Bolest

Přeju si umřít

Celý život trpím. Vždy mi každý říkal že jsem ošklivá. Nikdy jsem neměla vztah a celý život to bylo jediné co jsem si prala. Vztah, lasku a rodinu.

16 let jsem chodila po různých kartarkach a snažila se věřit.

Jednoho dne jsem se na seznamce seznámila s tím mužem kterého jsem si vysnila a přála celý život. Doslova vymodlila a vyprosila! A podle fotek kde mi to slušelo měl zájem. Konečně jsem se čítala stastna že mám svou sanci! Ale po pár týdnech bezeslova a vysvetleni zmizel psal mi lásko a moje všechno a že si je jistý že mě chce a chce za mnou přijet. Po 4 měsících zareagoval na mou zoufalou zprávu a znovu začal komunikovat, už ale bylo cítit že mě nechce ikdyz opět tvrdil opak. Nakonec mě ponizil a hnusně odkopl a já se pokusila o predavkovani paralenem bohužel stále žiju, ale přeju si zemřít. Nevím jak to udelat, ne chci už víc trpět. Vím, že kvůli tomu jak vypadám nemohu být stastna a svou jedinou šanci jsem ztratila a vím že k hezké zene by se takhle nechoval že tě by se takhle krute nezbavil. Proto se chci utratit. Mám navíc dluhy a dvě prace a zničený život. Už tu nechci být. Mám hrozný osud a trpím každou vteřinu. Nevím jak to ukoncit.

Napište svoji reakci

Zadejte jméno nebo přezdívku.
Mohou vás čtenáři příběhu kontaktovat?