Přidat komentář

Reagujete na příspěvek

In reply to by Anonym (neověřeno)

Mourinka
  (kontaktovat autora příběhu)
25. ledna 2019
Dobrý den, když bych na tom byla tak, jak vy si (bez jakékoliv vědomosti o mém životě) myslíte, tak tu opravdu neskuhrám. To bych si nikdy nedovolila a nikdy bych nebyla ani tak na dně, jak jsem a neschopná už s tím ve svém stavu sama cokoliv dělat (protože nemám možnosti!!! už jsem je za 18 let vyčerpala, nic jiného, než že jsem se snažila, jsem 18 let nedělala!!!) Ale to byste si ten příspěvek musela alespoň přečíst, protože píšete věci, které byste nikdy nenapsala, když byste si to opravdu přečetla... A ne, opravdu souhra mých životních a trvalých průserů (ničím nezaviněných) se opravdu nestává, to mi potvrdil i kdaždý psycholog a ani nevěděli, jak mi pomoct a ani co na to říct na to vše, na ten můj marast... A sami z toho byly špatní a viděla jsem, jak ani nemají slova a i mi třeba přiznali, no škoda slov to sem psát... A to bylo ještě v době, kdy jsem měla alespoň tuto možnost podory, dnes již nemohu mít ani to... A když mi za celých těch 18 let moc lidí řeklo, že by se ZABILI , mít můj život(a to dokonce i bez toho, aby si to jakkoliv zažili na vlastní kůži), tak to asi taky mluví za hodně. .. Většina lidí by tohle nedala ani pár měsíců, víte. Prosím nevyjadřujte se tu nikdo dál, tohle je to poslední o co stojím, aby mě tu někdo soudil/radil, kdo se jen domýšlí a vyjadřuje k neexistující osobě, kterou si ztvořil ve své hlavě a nemá to s mým životem nic společného! Navíc jsem nikde nenapsala ani nemyslela, že bych se s někým s kým se seznámím bavila jen o neštěstích (i když jich mám tolik). Pokud někdo bude vnímat opravdu u o čem píšu a bude se chtít třeba spojit a popovídat si a poznat se, tak budu ráda, když se mi ozve na kontakt pod jménem, ne tady. (byť cháupu, že ten můj příspěvek je pár odstavců a tím se nedá popsat ani život, ani co je ve mě a kdo jsem, tak prostě když to náhodou bude někdo cítit i z toho mála, že se chce poznat) Už to tu číst raději nebudu. Nechtěla jsem vyvolávat žádnou veřejnou diskuzi, opravdu toto nechci, tak prosím mi sem nic nepište. Pokud neznáte život druhého ani zběžně, natož hlouběji, tak je úplně zbytečné se k něčemu a někomu vyjadřovat, naopak to většinou jen škodí a tu osobu poškozuje a ubližuje to. Opravdu to pak není o mě a jen tu zírám s otevřenou pusou, co jsou mi tu lidé schopní napsat, ani by cokoliv věděli nebo tušili... Je tu mnoho jiných příspěvků a lidí, které čekají na vaše reakce, tak prosím pište tam. Děkuji moc.

Napište svoji reakci

Zadejte jméno nebo přezdívku.
Mohou vás čtenáři příběhu kontaktovat?